Spis treści
Z zakątka dormitoriów
     Rok szkolny dobiegł końca, jednak wysłannicy popularnego działu “Z zakątka dormitorium” skwapliwie zbierali informacje na temat każdego z domów, każda mniej lub bardziej ważna informacja została dokładnie opisana, by zaspokoić ciekawość naszych czytelników. Tym samym pragniemy przedstawić państwu zdobyte z tajnych źródeł informacje na temat samej końcówki zeszłego roku szkolnego.

Nim odbyło się uroczyste pożegnanie Letniego Obozu Magicznego największą bolączką uczniów było zaliczenie każdego z przedmiotów! Na pewno nie zdziwi was, fakt że uczniowie wszystkich domów starali się walczyć o jak najwyższe średnie.


Z zakątka Gryffindoru
Dla szkolnych Lwów dzień zakończenia roku był jednym z najhuczniej obchodzonych w ciągu całego roku, Gryfoni świętowali swoje zwycięstwo w rankingu domów, impreza trwała zarówno przed jak i po zakończeniu roku, okna oraz łóżka szczęśliwie ocalały w przeciwieństwie do sofy która został obdarta z całego wypełnienia przez gang wystraszonych kugucharów, które już od dłuższego czasu zamieszkują pokój jednej z Gryfonek.


Z zakątka Hufflepuffu
Puchoni na różny sposób zbierali motywację do zaliczania poszczególnych praktyk oraz sprawdzianów, jednak zdarzyły się wyjątki, mianowicie dwójka puchonów zamiast poświęcać czas na naukę dołączyła do sekty! Nie wiemy czy doszło w niej do zabicia niewinnych zwierząt jednak prawdopodobnie obydwoje Serków chciało przeprowadzić niecny plan podpalenia całej szkoły! W samo zakończenie roku wszyscy Puchoni otrzymali od Profesor Blood pożegnalne dyplomy, jesteśmy pewni że nie obyło się bez rzewnych potoków łez, podziękowań oraz litrów miłości.2
1
Poprzednia strona || Następna strona