[22:39:20] Przemek: Rafciu nie bądź zazdrony *hihihi*
[22:39:30] Ysabel: Uważaj na niego albo się za niego bierz!
[22:39:34] Ysabel: *hihihi*
[22:39:37] Herba_deVries: xDDDDDDDD
[22:39:38] Przemek: XD
[22:39:40] Przemek: Ysa
[22:39:43] Przemek: normalnie padłem
[22:39:44] Przemek: serio.
[22:39:46] Przemek: XD
[22:39:46] Herba_deVries: Rafael x Przemek

Jak widzicie, z Przemkiem nie można się nudzić. Warto zaglądać do pubu i chodzić na lekcje Zielarstwa. Cytatów zawsze mamy wiele i praktycznie w każdym numerze gazetki możecie znaleźć jakąś plotkę o nim, bądź humor z pubu. Właściwie, można by stworzyć oddzielną rubrykę z żartami profesora Briana. Co Wy na to?

Stażysta pod lupą
Następna stażystka, która mnie zainteresowała pochodzi z Gryffindoru i widywana jest na błoniach w towarzystwie magicznych stworzeń. Jest radosna, tajemnicza i mroczna. Jej ulubionym kolorem jest czarny i dzięki panu Harshowi wszyscy wiedzą jaka jest jej WU, bo często ją wita używając właśnie tej liczby. Mowa tu oczywiście o Raven Black. Na początek wspomnę Wam, co się działo, gdy została prefektem naczelnym szkoły. Kiedy zorientowała się, jakie zadania ją czekają, biegała po pubie przerażona na co się zgodziła. Dyrekcja wiedziała jednak co robi. Dziewczyna jest obowiązkowa i bardzo konkretna w swoich działaniach. Kiedy już się bierze za coś, robi to całym sercem. Bywa rozchwiana i zmienna. Uwielbia zabawy i wygłupy, chyba jak każdy uczeń. Jest przy tym odważna i szczera. Idealna Gryfonka! Ale… zaraz powiecie, że pewnie mnie przekupiła skoro ją tak chwalę. Kochani, nic z tych rzeczy! Chociaż… czasami się zastanawiam, że nie wkupiła się w łaski dyrekcji. Potrafi im się podlizać.

[18:39:14] Raven_Black: Czy to ptak, czy samolot? Nie to Dyrektor McLevis! Jak zwykle olśniewająco Pan wygląda :) !

Czyż to nie jest podejrzane? A może i nie… w sumie czasami wszyscy się mu podlizują. Jak zauważyłam, Raven nie należy do fanklubu Przemka, bo nie biegła aby obronić go przez zakopaniem. Wręcz się przyglądała ze śmiechem. A śmiała się tak ze swego żartu, że spadła z krzesła!

[19:17:56] Raven_Black: czemu chcecie go pogrzebać? :c
[19:18:00] Raven_Black: dostarczał złe sołosie?
[19:18:02] Raven_Black: *ups*

Stażystka potrafi przesiedzieć w pubie bądź w swoim dormitorium w totalnej ciszy długie godziny, a mimo to skomentuje jakąś sytuację w porę i zawsze trafnie. Nic nie umknie jej uwadze – czujcie się ostrzeżeni! Tym bardziej, ze zbiera haki na ludzi wokoło. Prawie każdemu z nich ustawiła jakieś ciekawe powitanie na wejście. Ostatnio doszła do wniosku, że galeony jej nie interesują. Punktów też już nie zbiera, skoro jest stażystką. I kiedy Rafale dyskutował z drugoklasistkami o rzeczach, jakie można zbierać na konkursach, ona rzuciła najciekawszy pomysł:  

[19:17:40] Raven_Black: mogą zbierać kupki szczura
[19:17:41] Raven_Black: :D
26
25
Poprzednia strona || Następna strona