Spis treści
Z ostatniej chwili!

1. Redakcyjny chaos
    Wielkim zaskoczeniem musiało być dla redaktorów pewne postanowienie nowej Redaktor Naczelnej — Ysabel Manesent. Na ostatnim spotkaniu swoich podopiecznych zabrała wszystkim przydzielone artykuły, a nowe postanowiła dać poprzez... Losowanie! Chcąc pomóc rozwijać się redaktorom oraz nadać trochę świeżości specjalnie na tę okazję sprowadziła bota. Nie było żadnych oszustw, mataczenia. Raz wylosowany artykuł był nie do oddania. Wiele przy tym było śmiechu. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami.


2. Kolejne konkursy za nami
    Kiedy na początku roku uczniowie nie mieli nic innego do roboty poza chodzeniem na lekcje, teraz pracy jest od groma. Coraz więcej konkursów pojawia się na stronie. Nic tylko czekać, aż ktoś zacznie jęczeć, że jest ich za dużo. Tu opowiadanie, tu zaszyfrowany cytat. Była nawet wykreślanka i uwielbiane przez większość puzzle! Jest co robić!

3. Ach, te stare czasy...
    No właśnie! Ostatnio dość często dawne dzieje wspominane są w szkolnym pubie. To za sprawą wizyt dawnych uczniów, nauczycieli. Mimowolnie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Wiele barwnych postaci zostaje opisanych. Może można liczyć, że goście zostaną z nami kiedyś na dłużej?

4. Liga Hogwartu
    Kolejny mecz, tym razem bez doskonałego komentarza dwóch dyrektorów, miał miejsce 12 sierpnia. Drużyna Koza Aberforta i George bez Freda stoczyły genialny pojedynek, w którym jednak tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko, a dokładniej jeden z rudych bliźniaków. Nic tylko czekać na kolejne mecze, mamy jednak nadzieję, że tym razem powróci stream Rafaela Wedena!
2
1
Poprzednia strona || Następna strona