Spis treści
Wspomnienia z dormitoriów
Letni Obóz Magiczny dobiega już końca, tym samym postanowiłam, że zadam opiekunom każdego domu po kilka pytań. Jak wspominają LOM? Czy chcieliby nadal opiekować się uczniami? Odpowiedź na takie i inne pytania znajdziecie właśnie w tym artykule! Na początek wypada się przywitać, prawda? I spytać czy są gotowi na przygotowane przez redakcję pytania!

Klaireen: [kobieta z radością zasiadła na wskazanym miejscu, upiła łyk kawy, którą ze sobą wzięła i uśmiechnęła się radośnie] Dzień dobry moja droga. Możemy zaczynać.
Amethyst_Allen:
[Uśmiechnęła się szeroko do uczennicy oraz przytaknęła na pytanie] Jestem gotowa.

Herba_deVries:
[Usiadła naprzeciwko znajomej jej dziewczyny i chwilę rozglądała się. Zanim odpowiedziała przeskanowała wzrokiem całe pomieszczenie.] Pewnie. Zadawaj pytania.
NarcyzaZoe_Assassin:
[Kobieta otworzyła drzwi, po czym weszła do pomieszczenia, gdzie zobaczyła jedną z uczennic. Ruszyła wolno w stronę biurka, przy którym siedziała czarnowłosa dziewczyna, po czym zasiadła na wskazanym miejscu, uśmiechając się w stronę uczennicy.] Dobry wieczór! Oczywiście, nigdy nie byłam tak gotowa jak teraz.

Jak wspomina Pani czas zajmowania się Krukonami/Gryfonami/Ślizgonami/Puchonami? I czy chciałaby opiekować się nimi w następnym roku?

Klaireen: Och to tak obszerne pytanie!
[zaśmiała się lekko i zamyśliła na chwilę, która trochę się przedłużyła...] No cóż... [zaczęła wreszcie.] Wspomnień jest wiele, były radosne, i wręcz zwariowane chwile, były smutne i samotne, gdy dormitorium było puste... [upiła kawę.] Było też pełno pracowitych chwil i kłótni, dram, naszych małych... ale to wszystko składa się na ciepły obraz rodziny, bo My, Krukoni jesteśmy jedną wielką rodziną, gdzie ja jestem matką, a oni moimi dziećmi, czy sąsiadami [potknęła na koniec z dziwnym uśmiechem.]2
1
Poprzednia strona || Następna strona