Spis treści
Z ostatniej chwili!

1. Redaktorzy przepadli!
   Ostatnie numery gazetki tylko cudem doszły do druku, a wszystko dlatego, że redaktorzy gdzieś przepadli, a wraz z nimi artykuły. Doszło do tego, ze Pani redaktor naczelna chodziła wściekła po strychu i groziła, że ich powiesi, jak powrócą! Nie wiem, czy to ich zachęci... A czy zachęci nowych adeptów sztuki redakcyjnej? Się okaże, bo najbliższym naborze.


2. Liga Quidditcha się nie odbędzie!?
    Wygląda na to, że dwie profesorki latania na miotle nie doszły ze sobą do ładu i składu. Opieka nad Ligą Quidditcha zawisła na włosku po ich wielkiej kłótni w gabinecie dyrektorskim. Coś mi się wydaje, że powiedzenie "co dwie głowy, to nie jedna" tu nie ma racji bytu. A może stworzymy nowe? "Gdzie dwie Mioteł Królowe, tam sprzeczki w powietrzu niezdrowe".

3. Nicko dynią...
        Nie ma tak lekko! Halloween w szkole musi istnieć. Tym razem zamiast wampirów - dynie! I to jakie dynie! Nickolas został metodą jednogłośnego głosowania określony mianem dyni. Co to miałoby znaczyć? 
           Ostatnio w naszej szkole odbyła się wycieczka klimatyczna na błoniach w ramach Dnia Dyni. Frekwencja była ogromna. Każdy się dobrze bawił w towarzystwie dwóch przezabawnych dyń - Ametystowej Dyni oraz Flirciarskiej Dyni. Więcej na ten temat w oddzielnym artykule.
4. Dyniowy Bal
        Następnego dnia po Dniu Dyni odbył się Dyniowy Bal. Frekwencja była równie duża, jak dnia poprzedniego. Wszyscy bawili się świetnie w swoich oryginalnych przebraniach! Nie odbyło się oczywiście bez wielu atrakcji!
2
1
Poprzednia strona || Następna strona