6736

11865

7709
12027
ZARZĄD

Ysabel Manesent
ysabel.manesent@gmail.com
Nauczyciel Historii Magii

Herba deVries
sowa.herba.denicolas@gmail.com
Redaktor Naczelny Szkolnej Gazetki "Patronus"


PROFESOROWIE

Rafael Weden
r.weden@gmail.com
Nauczyciel Astronomii

Ola Arily
arily@gazeta.pl
Nauczyciel Eliksirów (klasa 1)

Anley Wise
anley.wise@gmail.com
Nauczyciel Eliksirów (klasa 2)

Paula Carteralez
calleigh96@gmail.com
Nauczyciel Latania na Miotle (klasa 2)

Klaire Tea Hearts
klaire.hearts@gmail.com
Nauczyciel Latania na Miotle (klasa 1)

Eveline Lune
EvelineLune@onet.pl
Nauczyciel Obrony przed Czarną Magią (klasa 1)

Amethyst Allen
amethystallen@onet.pl
Nauczyciel Obrony przed Czarną Magią (klasa 2)

Xayah Devoux
mercedes.devoux@onet.pl
Nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami

Narcyza Zoe Assassin
kasiali10@wp.pl
Nauczyciel Numerologii

Marcin McGreen
marcin.mcgreen@gmail.com
Nauczyciel Transmutacji

Sophie Blood
sophie_blood@o2.pl
Nauczyciel Wróżbiarstwa

Jaim Eilhart
jaim.eilhart@interia.pl
Nauczyciel Zaklęć

Przemek Brian
Przemek.Brian@gmail.com
Nauczyciel Zielarstwa


trabka
ˆ 2011 - 2015 Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szkolne skrzaty uwielbiają ciasteczka (cookies). Poczęstujesz je?

powered by jPORTAL 2 & UserPatch