6913

7389

5772
8905
ZARZĄD
Alexander McLevis
dyrektor@potterowo.pl
Nauczyciel Wróżbiarstwa (klasa 2)

Rafael Weden
r.weden@wp.pl
Nauczyciel Transmutacji

Amaia Rios
solangelica492@wp.pl
-

Ysabel Manesent
ysabel.manesent@gmail.com
Nauczyciel Historii Magii
Opiekun Hufflepuffu


PROFESOROWIE
Nicole Matthews
nicole_matthews@o2.pl
Nauczyciel Astronomii
Redaktor Naczelny szkolnej gazetki "Patronus"
Opiekun Slytherinu

Annabeth Wolfrose
annabeth.wolfrose@gmail.com
Nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami (klasa 1)
Opiekun Gryffindoru

Eveline Lune
EvelineLune@onet.pl
Nauczyciel Obrony przed Czarną Magią (klasa 1)
Opiekun Ravenclawu

Susan Reton
SusanReton@wp.pl
Nauczyciel Obrony przed Czarną Magią (klasa 2)

Mercedes Devoux
mercedes.devoux@onet.pl
Nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami (klasa 2)

Paula Rodriguez
paula.whiteowl@gmail.com
Nauczyciel Latania na Miotle

Sophie Blood
sophie_blood@o2.pl
Nauczyciel Wróżbiarstwa (klasa 1)

Ola Arily
arily@gazeta.pl
Nauczyciel Eliksirów (klasa 2)

Anley Wise
anley.wise@gmail.com
Nauczyciel Eliksirów (klasa 1)

Demian Harsh
demianharsh@gmail.com
Nauczyciel Numerologii

Przemek Brian
Przemek.Brian@gmail.com
Nauczyciel Zielarstwa

Jaim Eilhart
jaim.eilhart@interia.pl
Nauczyciel Zaklęć


ˆ 2011 - 2015 Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szkolne skrzaty uwielbiają ciasteczka (cookies). Poczęstujesz je?

powered by jPORTAL 2 & UserPatch