4941

8758

8539
3804
ZARZĄD

Ysabel Manesent
ysabel.manesent@gmail.com
Nauczyciel Historii Magii (klasa 2)

Herba deVries
sowa.herba.denicolas@gmail.com
Nauczyciel Zaklęć

PROFESOROWIE

Rafael Weden
r.weden@gmail.com
Nauczyciel Astronomii

Ola Arily
arily@gazeta.pl
Nauczyciel Eliksirów (klasa 2)

Anley Wise
anley.wise@gmail.com
Nauczyciel Eliksirów (klasa 1)

Amyia Mayer
amyia.mayer@gmail.com
Nauczyciel Historii Magii (klasa 1)

Anica Duquesne
calleigh96@gmail.com
Nauczyciel Latania na Miotle (klasa 1)

Klaire Tea Hearts
klaire.hearts@gmail.com
Nauczyciel Latania na Miotle (klasa 2)
Redaktor Naczelny Szkolnej Gazetki "Patronus"

Amethyst Allen
amethystallen@onet.pl
Nauczyciel Obrony przed Czarną Magią
Opiekun domu Godryka Gryffindora

Selina Bellucci
selina.bellucci@onet.pl
Nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami

Narcyza Zoe Assassin
kasiali10@wp.pl
Nauczyciel Numerologii
Opiekun domu Helgi Hufflepuff

Arsen McTireliath
arsen.mctireliath@gmail.com
Nauczyciel Transmutacji
Opiekun domu Salazara Slytherina

Sophie Blood
sophie_blood@o2.pl
Nauczyciel Wróżbiarstwa (klasa 2)

Audrey Vide
audrey.vide@interia.pl
Nauczyciel Wróżbiarstwa (klasa 1)
Opiekun domu Roweny Ravenclaw

Przemek Brian
Przemek.Brian@gmail.com
Nauczyciel Zielarstwa


trabka
ˆ 2011 - 2015 Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szkolne skrzaty uwielbiają ciasteczka (cookies). Poczęstujesz je?

powered by jPORTAL 2 & UserPatch