5191

8015

5766
8511
ZARZĄD
Rafael Weden
r.weden@wp.pl

Ysabel Manesent
ysabel.manesent@gmail.com

Amaia Rios
solangelica492@wp.pl


PROWADZĄCY KURSY
Herba deVries
sowa.herba.denicolas@gmail.com
Prowadzi kurs: Wiedza Czarnoksięska
Opiekun Slytherinu

Amethyst Allen
AmethystAllen@onet.pl
Prowadzi: Kurs bezpiecznego obcowania z Magicznymi Stworzeniami
Opiekun Gryffindoru

Klaire Tea Hearts
klaire.hearts@gmail.com
Prowadzi kurs: Magiczne podróże
Opiekun Ravenclawu

Narcyza Zoe Assassin 
kasiali10@wp.pl
Prowadzi kurs: Numerologia w Zastosowaniu
Opiekun Hufflepuffu

Max Carter
max.glauver@gmail.com
Prowadzi kurs: Etykieta

Marcin McGreen
Marcin.mcgreen@gmail.com
Prowadzi:Kurs aurorski

Amyia Mayer
amyia.mayer@gmail.com
Prowadzi kurs: Podróż przez Historię Magii

Kazbiel Thundershout
kazbiel.thundershout@wp.pl
Prowadzi kurs: Smokologia

Cassandra Lovato
cassandrapledge@gmail.com
Prowadzi kurs: Starożytne praktyki magii

Jaim Eilhart
jaim.eilhart@interia.pl
Prowadzi kurs: Magomedycyna


ˆ 2011 - 2015 Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szkolne skrzaty uwielbiają ciasteczka (cookies). Poczęstujesz je?

powered by jPORTAL 2 & UserPatch