3923
4661
3816
5544
Zakazane
Ponoć ludzie codziennie stawiają sobie małe wyzwania czy zadania, które muszą tego dnia zrealizować! Mobilizacja czy coś w tym stylu. Twoim zadaniem dziś okazało się włamanie do Kartoteki Uczniowskiej. Słyszałeś o niej od paru uczniów, a ponoć niektórym nawet udało dostać się do środka i pogrzebać w papierach kolegów! Podobno można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy. Niczym grzebanie w pamiętnikach! Byłeś ostrożny, co chwile rozglądając się na różna strony, by sprawdzić czy ktoś przypadkiem cię nie śledzi. Wyglądało to dość komicznie i bardziej przyciągało uwagę zamiast ją odciągać jednak jakoś tego… nie zaważyłeś! Być może ten sposób odciąga jednak uwagę. Biblioteka jest już tuż tuż, więc przyśpieszyłeś kroku. Z zadowoleniem na twarzy stwierdziłeś u wejścia, że bibliotekarka ucięła sobie przerwę, jednak… dwoje uczniów popsuło Ci plany. Ich zamiary to pewnie było wspólne uczenie się, które przypadkowo zamieniło się w randkowanie, a wiadomo - miłości się nie przeszkadza bo źle się na tym wychodzi. Przez chwilę miałeś nadzieje, że są tak zajęci sobą iż Cię nie zauważą ale stawiając krok do wejścia kartoteki usłyszałeś głos dziewczyny: 

- Hej! Gdzie się wybierasz? - zapytała dość szorstko - Bibliotekara zleciła nam pilnowanie Biblioteki dopóki nie wróci, uciekaj stamtąd! - rzuciła i wróciła do rozmowy ze swoim "kolegą". 

Odszedłeś bez słowa, bo ona i tak nie miała zamiaru cię słuchać, od drzwi i zająłeś się jakąś biblioteczką. Przewertowałeś jedną książkę, potem drugą… W końcu para zakochanych jakby zajęła się nauką i poszli w stronę drugiej części biblioteki. To twoja szansa! Ale bibliotekarka zaraz może wrócić… No cóż, raz Wendelinie śmierć.

Szybkim krokiem ruszyłeś pomiędzy kolejnymi regałami traktującymi o I Wielkiej Wojnie Czarodziejów, aby koniec końców stanąć przed upragnionymi drzwiami. Kartoteki, nadchodzę!


ˆ 2011 - 2015 Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szkolne skrzaty uwielbiają ciasteczka (cookies). Poczęstujesz je?

powered by jPORTAL 2 & UserPatch