703

817

366
469
Karta Postaci

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/umic/public_html/spotkania.php on line 23


W naszej szkole będą rozgrywać się gry klimatyczne podzielone na dwie zasadnicze grupy: te, do których należy się zapisać i na te, które są otwarte dla wszystkich chętnych do gry ludzi.

Pierwsze z nich będą głównie po lekcjach. W węższej grupie uczestników łatwiej jest przygotować wydarzenie, które w większym stopniu skupi się na osobach, które w nim biorą udział, dzięki czemu lepiej będzie można odegrać swoją postać i umiejscowić ją w tworzonej historii. Pozwala to również na mocniejsze zacieśnienie relacji pomiędzy postaciami. 

Charakteryzują się one dłuższymi wypowiedziami, które niejednokrotnie są bardziej szczegółowe i pozwalają na większą ingerencję postaci w historię. Przeważnie będzie to polegało na systemie 1:1 - jedna wypowiedź uczestnika i jedna Mistrza Gry (w zależności od MG, może być to modyfikowane.)

Rozgrywki otwarte dla wszystkich są zaznaczone powyżej poprzez 0/0 i zapis na nie nie jest możliwy, ponieważ wszyscy chętni są mile widziani. Większe akcje klimatyczne (bardziej wpływające na fabułę) będą ogłaszane na stronie głównie, jednak mniejsze spotkania tutaj. Odznaczają się szybszą, bardziej energiczną rozgrywką.

Możecie być zapisani wyłącznie na jedną sesję jednocześnie. Jeżeli nie odpowiada Wam jakiś termin, po zapisaniu się, możecie usunąć swój zapis i wybrać inny bądź zwolnić go dla innych ludzi. Pod każdym terminem podane jest miejsce, data, jak i limit osób. W celu zapisania się bądź usunięcia, musicie być zalogowani.

ˆ 2011 - 2015 Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szkolne skrzaty uwielbiają ciasteczka (cookies). Poczęstujesz je?

powered by jPORTAL 2 & UserPatch